نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

صاحب امتیاز:جامعه جراحان ایران
مدیر مسئول:دکتر ایرج فاضل
سردبیر: دکتر مصطفی جابـرانصاری
مدیر اجرایی:دکتر شیوا گلشنی

آدرس:تهران - دفتر مرکزی جامعه جراحان ایران-خیابان میرداماد- شماره 175-
کد پستی:1919913961
تلفن:30-26401420
دورنگار:22271119
پست الکترونیک:info@ijs.ir

صفحه نخست :: آشنایی با نشریه

اهـداف و حوزة فعاليت نشريه جراحي ايران

نشرية جراحي ايران فصلنامة رسمي علمي ـ پژوهشي جامعة جراحان ايران و انجمن‌هاي علمـي پيوسته (جراحي ارتـوپدي، جراحي كودكان و نوزادان،‌ جراحي آندوسكـوپيك، جـراحي پلاستيك ترميمـي و زيبائي، پيـوند اعضاء، جراحي توراكس، جـراحي چشم، جـراحي دست، جـراحي زنان و زايمان، جراحي عمـومي، جراحي قلب، جراحي كليه و مجـاري ادرار، جراحي گـوش و گلـو و بيني، جراحي مغـز و اعصاب) وابسته (بيهـوشي و رانيماسيـون، راديوتراپي و انكـولژي، جراحي دهـان و فك، پرستـاري و مامائي، توان‌بخشي) مي‌باشد. اين نشريه مقالات و مطالـب علمـي، پژوهشي، تجـارب، و انديشه‌هاي جراحان سراسر كشور را منتشر مي‌نمايد. نشريه تحت نظر هيئت تحريريه و هيئت مشاورين علمي اداره مي‌شود. در حال حاضر نشريه داراي بخش‌هاي: مقـالات مـروري، مقـالات پـژوهشي، گـزارش مـوارد جالـب و آموزنده، نقـد مقالات، تاريخ جراحي، پژوهش در جراحي، نامـه به سردبير، و برنامة خودآموزي مدون مي‌باشد. علاوه بر علوم مرتبط با جراحي بالينـي و تجربي، از ديگر اهداف نشريه، فعاليت در زمينة روش‌هاي نوين آموزش و پژوهش در جراحي، طرح ديدگاه‌ها و مشكلات پژوهش در جراحي، و مشكلات اقتصادي اجتماعي مراقبت از بيماران و ... مي‌باشد.
 
مقالات و مطالب دريافت شده، توسـط گـروهي از مطلـع‌ترين و مجـرب‌ترين جراحان و متخصصين رشته‌‌هاي مختلف از همة انجمـن‌‌هاي علمي، دانشگاه‌ها و مـراكز علمي كشور، بررسي گـرديده و پس از طـي مـراحل داوري و امـور فني در اولين شمـاره به چـاپ مي‌رسند. همچنين در مـورد معضلات مهـم و مبتلا به كشور، مقالات آموزشي و مـروري به درخواست هيئت تحريريه توسط دانشمندان و اساتيـد فن تهيـه و به چـاپ مي‌رسند.
 
نشريه جراحي ايران داراي امتيـاز علمي ـ پژوهشي از كميسيون نشريات علـوم پزشكي كشور، وابسته به معاونت پژوهشي وزارت بهـداشت، درمان و آمـوزش پزشكي مي‌باشد و در حال حاضـر در 4 مجـلد در سال به صورت فصلنامه به چاپ مي‌رسد.


بالای صفحه
صفحه اصلی  |  تماس با ما  |  آرشیو مجله  |  نقشه سایت  |  عضویت  |  ارسال مقاله  |  پیگیری مقاله

استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد   -   Copyright © 2007, 2009 - Last Update 5-11-2009
Powered By www.itpco.net    www.itpco.ir
( ITPCO ) شرکت توسعه انفورماتیک ایران
تولید کننده سیستم های تخصصی مدیریت نشریات و همایش ها و مورد تائید کمیسیون نظارت بر نشریات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور